Whatsapp Hattı Telefon Hattı
Whatsapp Hattı Telefon Hattı
 

Su Tesisatı

Su Tesisatı

Su tesisatı hizmeti; apartman daireleri, site daireleri ve her çeşit işyeri dahil edilerek yapılmaktadır. Kısacası tesisat sistemi olan tüm yapılarda su tesisatı vardır. Bunu uygulayan firmalar arasından biriside Yasa Tesisat firmasıdır. İstanbul'da başarılı bir pozisyonda olarak modern cihazlar ve profesyonel tesisatçılarıyla en içten şekilde hizmet vermektedir. Göstermiş olduğu tüm başarılı hizmetiyle su tesisatı sorunlarına çözüm üreten ve çok iyi bir şekilde sonuçlandıran bir kadroya sahiptir.

Su Tesisatı Hizmetleri

Yasa Tesisat olarak su tesisatı alanında verdiğimiz hizmetler aşağıda yer alamktadır.

  • Su Kaçağı Tespiti ve Onarım
  • Lavabo, Mutfak, Banyo ve Balkon Tıkanıklıklarını Açma
  • Kanal Açma, Logar Tıkanıklıkları ve Pimaş Açma 

gibi çeşitli tesisat sorunlarında başarılı hizmetler vermektedir. Tüm bu hizmetleri gelişmiş, son teknoloji cihazlar üzerinde, sorunlu tesisata, gider borularına, çeşitli eşyalara, duvarlara ya da klozetlere zarar vermeden kolaylıkla sağlıyoruz. Yasa Tesisat olarak, İstanbul'da yer alan tüm sorunları profesyonel kadromuzla çözüme kavuşturuyoruz. 

Tesisat Sorunları Neden Olur?

Tesisat sorunları, bizlerin kullanımından ya da zamanla tamamen eskimesinden dolayı olu Ancak bugün tesisatların kanalizasyon sistemlerine yanlış bağlanmasından tutun da, tesisat döşenirken bir tesisatçının işini aceleye getirip tesisatı tam bağlamamasına kadar sorunlar kısa bir süre sonra kendini göstermiş olmaktadır. Bundan dolayı su kaçakları, tıkanıklıklar, yayılan pis koku gibi tüm sorunlara karşı da Yasa Tesisat üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmektedir. Yaşamış olduğunuz sorunları çoğu çözülebilir durumlardır ve bunların çözümü için teknolojik ekipmalarımızı kullanıyoruz. Bu sayede,

  • Kimyasal süreçte yıpranan, çürüyen ve paslanan tesisatlar,
  • İnsanların atıkları, kıl vb. etmenlerle tıkanan tesisatlar,
  • Yayılan pis kokular ve su kaçakları,

gibi hizmetlerde bünyemizde, teknolojik cihazlar üzerinden hizmetini kaliteli bir şekilde verilmektedir.

Modern Cihazlar Ve Tesisatlar Üzerindeki Etkileri

Tesisat anında kullanılan teknolojik cihazların büyük bir çoğunluğu yurt dışından gelmektedir. Cihazların fiyatı bildiğiniz üzere çok yüksektir. Ancak siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en iyi sonuçla çözebilen tek yönetm budur. Bu yüzden de mümkün olan her yerde teknolojik cihazlarımızı kullanmaktayız. Yasa Tesisat olarak sizlere bu hizmeti başarılı bir şekilde sağlıyoruz. Her bir yapının canlı olduğunun simgelerinden bir tanesi olan su tesisat sistemlerin bu cihazlar ile hizmet vermektedir. Bu cihazların etkileri ve özellikleri sıralanacak olursa;

Tesisatlarda, lavabo, mutfak, klozet ve banyo tıkanıklıklarında kamera sistemiyle tıkanıklığın yeri önceden tespit edilir. Bu işlem kameranın boru içerisinde sokulması ve ekrana yansıyan görüntülerin incelenmesi ile sağlanmaktadır. Sonrasında tıkanıklığın olduğu bölgeye, tıkanıklık açma robotu getirilerek sorun çözülmektedir. Tıkanıklık ortadan kaldırılmaktadır.

Su kaçaklarında, kırmadan dökmeden su kaçağı tespitini yapmamız mümkün. Evinizin hiç bir yerine zarar vermeden tespiti yapıp çözümünü anında sağlıyoruz. Peteklerin ısınmama sorunlarında da özel filtreleme cihazı ve kimyasallar kullanılarak, peteklerin sorunları çözülebilmektedir. Bunun gibi çeşitli tüm tesisat sorunlarında Yasa Tesisatçınızın hizmeti bulunmaktadır. Su ve suyun iletilmesini sağlayan her bir işleve uygun olarak ekip geliştirmiş ve modern cihazlarla hizmet vermektedir.