Whatsapp Hattı Telefon Hattı
Whatsapp Hattı Telefon Hattı
 

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su Kaçağı Tespiti günümüzde son teknolojik cihazlar aracılığı ile yapılmaktadır. Artık su kaçağı bulmaya çalışırken hiç bir yeri kırmadan dökmeden su kaçağını tespit ediyoruz. Çok iyi biliyoruz ki bir su kaçağı vakaası ile karşılaştığımızda, o evde artık kıyametler kopardı. Çünkü eskiden su kaçaklarını tespit ederken tesisatçılar, su borularının nereden geçtiğini tahmin ederek o yol üzerindeki bütün herşeyi kırıp paramparça ediyordu. Ama günümüzde su kaçağı bulma hizmetini verirken, termal kamera ve akustik ses dinleme cihazlarını kullanıyoruz. Böylece evinizde su kaçağının yerini noktasal olarak ve kırmadan dökmeden rahatlıkla buluyoruz. 

Peki bu cihazlar nasıl kullanılıyorda kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapılıyor.

SU KAÇAĞI TESPİTİ NASIL YAPILIR ?

Su kaçağı tespiti sırasında kullanılan cihaz kadar, cihazı kullanan kişide en az o kadar önemlidir. Su kaçağı bulmak için öncelikle yapılan iş, evin içindeki sıcak su ve soğuk su tespitidir. Bu sayede su kaçağının sıcak sudan mı soğuk sudan mı olduğunu rahatlıkla bulabiliyor olacağız. Ardından suyun damladığı yere odaklanıyoruz ve hangi borunun patlak olduğunu kırmadan dökmeden tespit ediyoruz. Tespit ettikten sonra ekiplerimiz profesyonel bir şekilde geri kalan çalışmayı tamamlar ve böylelikle sorununuzu tamamen çözmüş oluruz.

Su kaçağı tespiti yapacan arkadaşlarımız bu sektörde uzun vadeli çalışmış ve başarı göstermiş kişilerden oluşmaktadır. En az 2 yıl tecrübesi olmayan hiç bir çalışanımız yoktur. Bizler sizin kıymetli evinizi en az kendi evimiz kadar benimseriz. Bu yüzden de bizler bir ustanın evimize nasıl gelmesini istiyorsak, sizlerinde evine öyle geliriz. İşin ehli olan ustalarımız ile sorununuzu kısa sürede disiplinli ve dikkatli şekilde sonuçlandırırız.

Su kaçağı bulma konusunda her hangi bir zaman sınırımız yoktur. Su borularının ne zaman hangi saat veya hangi günde patlayacağını kestirmemiz mümkün olmadığından 7/24 hizmet vererek yasa tesisat olarak bu konuda da diğer firmalardan bir kaç adım öndeyiz. Sizlerde bizleri tercih ettiğinizde emin olun diğerlerinden çok daha önde olacaksınız. İşinizi emin ellere verin. Bu sayede siz bizim başarımıza ortak olun bizlerde sizin mutluluğunuza ortak olalım. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.