Whatsapp Hattı Telefon Hattı
Whatsapp Hattı Telefon Hattı
 

Kırmadan Dökmeden Kanal Açma

Kırmadan Dökmeden Kanal Açma

Kırmadan dökmeden kanal açma yasa tesisat ile güvenle açılır.  İlk defa bu tarz bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Çünkü çok nadir yaşanan durumlardan birisi olan kanal tıkanıklığı sorunu, gün geçtikce kanalizasyon borularınız kireç, yağlanma ve yabancı maddelerden ötürü tıkanıklık yaşayabilir. Bu sorunları gidermek için var gücüyle çalışan uzman ekibimiz, son teknoloji ekipmanları ile kanal tıkanıklığı sorununa kalıcı çözüm sunar. Kanal açma işlemlerinde, ilk hedefimiz hiç bir yeri kırmadan dökmeden tıkanıklık tespitidir ve yine aynı şekilde tıkanıklığın hiçbir yeri kırmadan giderilmesidir. Kırmadan dökmeden kanal açmak için çeşitli bir çok teknolojik cihaz vardır. Bu cihazların kalitesi çok önemlidir ve en az bu cihazı kullanan kişide bir o kadar profesyonel olmalıdır. Bu makinelerin kullanımı profesyonel kişilerce sağlanır aksi düşünülemez çünkü kullanımı çok zordur ve sağlam işçilik ister. Bu sorunu yaşadığınızda en kısa sürede sonuca gidiyoruz ve kalıcı çözüm sağlıyoruz.

Kameralı Kanal Açma

Kameralı kanal açma Türkiye’de sadece Yasa Tesisat tarafından kullanılan ve kullandığımız makinelerinin tamamının yurtdışından temini ile bu mucizevi yeniliği gerçekleştirdiğimiz kameralı kanal açma sistemiyle kırmadan ve dökmeden tıkalı kanallar özenle açılmaktadır. Evinizde bir anda meydana gelen ve son derece rahatsız edici kötü kokulardan kurtulmanız, kötü görüntülere son vermeniz ve rahatsız edici bir çok sebepten kurtulmanız 1 ya da 2 saat içinde sonlandırmamız mümkün. Kullanılan teknik ve strateji sayesinde, kırmadan dökmeden kanal açma işlemi sonuçlanır ve evinizin kanalını yeniden eskisi gibi sizlere teslim ediyoruz. Kameralı kanal açma sistemi sayesinde ise en kısa sürede sonuçlandırmış oluyoruz.

Makine ile Kanal Açma 

Makine ile kanal açma firması olan Yasa Tesisat tüm pis su giderlerini teknolojik makineler ile açmaktadır. Açtığımız tüm gider borularını aynı zamanda kamera ile görüntülemekteyiz. İleriye dönük zamanlarda yaşanabilecek olan tüm sorunlarınızı kamera sistemiz ile tespit etmemiz mümkün. Bu sayede o sorunlarıda analiz edip çözüme kavuşturabiliyoruz.

Basınçlı Su ile Kanal Açma

Basınçlı su ile kanal açma sistemi, isminden de anlaşıldığı gibi basınç uygulanarak kanal açma sistemidir. Yaşam alanlarımızda görüntü açısından, ses açısından son derece kötü ve mikroplaın üremesine neden olan ailenizin sağlığını ciddi şekilde tehdit eden tıkanıklığın başınıza bela olması son derece doğal. Bu sebeplerden ötürü kameralı kanal açma yönteminde Avrupa’dan temin edilen son teknolojik makineler ile önce kanaldaki tıkanıklık açılır ve ardından kamera ile görüntüleme yapılarak boruların içerisine basınçlı yıkama gereklimi diye kontroller yapılır.
 

Kanalizasyon tıkanıklığı açma

Kanalizasyon tıkanıklığı açma sizlere vereceği zararların en tehlikelisi ve doğal olarak en mikroplularıdır. Tıkalı kanallar içerisindeki sirkülasyonun olağan şekilde ilerlememesi, o kısımda oluşacak mikropların sürekli artması için son derece elverişli bir ortam sağlar. Bu mikroorganizmalar sizlerin ve ailenizin sağlığını birebir tehdit eder. Üstelik birçok kanal sisteminde yağmur sularından dolayı oluşan taşmalar, mikroorganizmaların durağan kalmaması nedeniyle tıkanık kanalizasyon içerisinden taşınması ve sizlere ulaşmasına vesile olur. Tıkalı kanallarda profesyonel bir ekip ile çalışmak, sizlerin kırıma ve döküme gitmeden sorunun tespit edilmesini ve giderilmesini sağlar. Aksi halde acemi bir ekip tarafından sorunun çözümüne giderseniz: kanalı tespit için herhangi bir sistemli makine kullanmaması sebebi ile kırma işlemi gerçekleşecek ve bu olay sizler için artı para ve zaman kaybına dönüşecektir. Bu kırma olayı, tıkanıklığın giderilmesi sırasında tıkalı borunun çıkartılması/kırılması sırasında akmalar, taşmalar sebebi ile moloz kirliliğinin yanında, son derece tehlikeli bir mikroorganizma dolu sıvı olan pis suyun dışarı çıkmasına neden olacaktır.

Evinizde makinelerin kullanımıyla kameralı kanal açma tekniği sayesinde bir saat kadar kısa bir sürede profesyonel bir ustanın tespit edeceği tıkanıklığı, acemi ve alet ve edevat bakımından yetersiz bir kişinin elinde kırılma yapılarak hiçbir yarar sağlamadan elde edebilirsiniz. Bunun yanında tıkanıklığın giderilmesi aşamasında, yine Avrupa`dan temin edilen ve Türkiye`de sadece firmamızda bulunan basınçlı su makinesi sayesinde, çok kısa sürede tıkanıklığın basınçlı su ile açılması yerine, evinizin her yerinde pis suyun akması veya taşmasına sebep olabilirsiniz.

Bilinmelidir ki kanal açma işlemi, son derece profesyonel bir ekip tarafından, temini Avrupa`dan sağlanan makineler ile bir saat kadar kısa bir sürede sağlanabilecekken, bilgi ve alet edevat tarafından yetersiz kişilerin iş başında bulunduğu bir durumda: sağlığınızı tehdit eden, evinizde büyük maliyette giderilebilecek kırılmalar ve dökülmelere neden olan, koku, akma ve taşmalara sebep olan büyük bir probleme dönüşecektir.

Kanal Açan Firma

Kanalizasyon tıkanıklığı açan firmalar;

  • Kanal açma robotu
  • Kameralı kanal açma makinesi
  • Kanal yıkama makinesi
  • Basınçlı kanal açma makinesi
  • Kameralı kanal açma robotu vb. makineleri bünyesinde bulundururlar.

Ancak bu makinelerin tümüne sahip olan firma sayısı bir hayli azdır. Aynı zamanda bu ekipmanlara sahip olan her kanal açma firmasıda bu işi çok iyi yapıyor anlamına gelmez. Firmamızda canla başla görev yapan tüm tesisatçılarımız, en az iki yılı geçen sektör tecrübesine sahip olduğundan kameralı robotla kanal açma işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktadır. Bizi arayıp servis kaydı oluşturduğunuz andan itibaren, titizlik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan cihazlı tesisatçı ekibimiz, kısa sürede adresinize gelerek, makineyle kanal açma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kanal açma servisi ustalarımız, yaptıkları tüm işlemleri servis formuyla kayıt altına alarak, yapılan işlemlerin garantisini sağlamaktadır.